Küçük İşletmeler için Kolay, Güçlü

İşinize kendi adresiniz ile profesyonel bir imaj verin.

Her Hesap için 5GB Depolama

Dahili Virüs Koruması

Bütün Cihazlara Uyumlu

İhtiyacınız kadar E-Posta hesabıyla hemen başlayın.

Hesap başına aylık sadece 3,00 TL

*Minimum 5 adet e-posta ile başlayabilirsiniz.

E-Posta Hosting Özellikleri

Responsive
Tasarım
5GB Alan +
Yedekleme
Dahili Virüs
Koruması
%100 Uptime
Garantisi
Takvim ve
Görevler
Kişiler &
Gruplar
Sıfır
Veri Kaybı
Entegre
Sosyal Medya
14 Gün
Para İadesi
7/24/365
Ücretsiz Destek

Müşterilerimiz ne diyor?

Sıkça Sorulan Sorular

İş-postası almanın bana nasıl bir faydası olacak?

Ücretsiz e-posta çözümleri aksine, Şirketinizin alanı adı ile (örn. sales@mybrand.com) markalı e-posta alarak İş E-posta ile işinize daha profesyonel görüntü verebilirsiniz. Buna ek olarak, ayrıca size en az gecikme ve sektörde-iyi çalışma süresi, ölçeklenebilirlik ve güvenilirlik sağlayan gelişmiş e-posta teknolojimizden yararlanabilirsiniz. Bulut üzerinden sunulmakta olan e-posta hizmeti ayrıca sizi BT, donanım, yazılım, bant genişliği ya da çalışan gibi maliyetlerden kurmaktadır. En iyi kısmı ise şudur ki takımınız büyüdükçe ve istediğiniz zaman e-posta hesaplarınızı ekleyebilirsiniz.

Hangi E-posta istemcileri ve protokolleri desteklenmektedir?

Microsoft Outlook, Outlook Express, Mozilla Thunderbird, Eudora, Entourage 2004, Windows Mail, vs gibi herhangi bir masaüstü tabanlı e-posta istemcisini kullanarak e-posta gönderebilir ve alabilirsiniz. Ayrıca e-posta göndermek/almak için farklı e-posta istemcilerini nasıl yapılandırabileceğinizle ilgili bir rehberimiz var. Kurumsal e-posta ürünü POP, IMAP ve MAPI protokollerini destekler.

Webmail Arayüzünü nasıl kullanırım?

Webmail Arayüzüne erişmek için, beyaz-etiketli URL kullanabilirsiniz: http://webmail.siteniz.com. Sayfaya giriş yaparken, e-posta adresiniz ve şifreniz ile giriş yapmanız gerekir.

Hangi cep telefonlarından postalarıma erişebilirim?

Herhangi bir Smartphone veya Tablet kullanarak E-postalarınıza erişilebilir. Bizim akışkan web postamız, HTML 5 ve JavaScript üzerine kurulmuş, iOS, Android, Windows Mobile, Symbian ve Blackberry gibi tüm önemli işletim sistemleriyle uyumludur.

E-posta hesabı başına sağlanan alan ne kadardır?

Her e-posta hesabı, e-postalara adanmış 5 GB alanı ile birlikte gelir.

E-posta hosting için hangi portları kullanmak gerekiyor?

Genellikle, Giden Posta Sunucusu/SMTP hizmeti için kullanılan port 25’tir. Bu aşmak amacıyla e-posta gönderimi için bir 587 alternatif port kullanabilirsiniz.

E-posta listeleri oluşturabilir miyim?

Evet, posta listeleri oluşturabilir ve kullanıcı ekleyebilir/silebilirsiniz, bir moderatör seçebilirsiniz, hatta bir listeden yasaklı kullanıcıları yada bir listeye ekleme kısmından kişileri kısıtlayabilirsiniz.

SPAM politikanız nedir?

İstenmeyen e-posta, toplu e-posta, ve spam gönderilmesine karşı toleransımız sıfırdır. “Güvenli listeler”, satınalma listeleri ve satış listeleri spam olarak kabul edilecektir. Spam gönderen herhangi bir kullanıcının bildirimde bulunmaksızın kendi hesabı sonlandırılacaktır.

Otomatik yanıtlayıcıları kullanabilir miyim?

Evet, yapabilirsiniz. Oto-Yanıtlayıcısı e-posta adresiniz için kurululduğunda, bu e-posta adresine otomatik e-posta gönderen ve önceden ayarlanmış bir e-postayı cevaplandıran, bu e-posta adresine en kısa sürede cevap alan bir programdır. Bilgi tabanımızdan oto-yanıtlayıcısı kurma hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz.

clientlogo12-grayclientlogo18-grayclientlogo13-grayclientlogo14-grayclientlogo19-grayclientlogo11-grayclientlogo16-grayclientlogo20-gray